SAY YOUR FAVOURITE ENGLISH SONG

2 grudnia 2015 r. w Ośrodku Doradztwa Metodycznego w Głogowie odbył się niekonwencjonalny konkurs recytatorski pt. Say your favourite English song. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Świercz z klasy 4tb oraz Mateusz Radło z klasy 2tb. Uczniowie mieli za zadanie wygłosić tekst swojej ulubionej anglojęzycznej piosenki. Komisja konkursowa oceniała płynność wypowiedzi, wymowę i poprawność wypowiedzi, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Uczniowie recytowali utwory takich artystów, jak: U2, LADY GAGA, FLORENCE AND THE MACHINE, DAVID BOWIE, BRING ME THE HORIZON, A GREAT BIG WORLD & CHRISTINA AGUILERA, EMELI SANDÉ, WIZ KHALIFA.

Zwyciężyły ex aequo: Zuzanna Sawczak z Gimnazjum nr 5 w Głogowie oraz Natasza Markiewicz z Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler w Głogowie.

Drugie miejsce zajęła Elżbieta Plona z Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Grębocicach.
Trzecie miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Mateusz Radło z klasy 2tb.

Serdecznie gratulujemy!!!!!

Urszula Majdańska-Wachowicz