Gimnazjaliści na konkursie i warsztatach

22 marca 2017r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie odbył się rejonowy etap VIII powiatowego konkursu dla gimnazjalistów pt. „W pogoni za indeksem” – język angielski. W konkursie wzięło udział 29 gimnazjalistów z 9 gimnazjów powiatu głogowskiego, wyłonionych w pierwszym etapie.
Uczestników przywitała Pani Wicedyrektor Danuta Pawelec-Stańczak. Następnie Natalia Habrowska (4tb) oraz Łukasz Wydruk (2a) opowiedzieli po angielsku o naszej szkole, przedstawiając również informacje na temat nowych kierunków i nowej nazwy.

Po części konkursowej odbyły się warsztaty dotyczące kreowania wizerunku pt. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Zajęcia prowadziła Pani dr Małgorzata Maćkowiak, przedstawiając, m.in., symbolikę barw oraz angażując uczniów w opracowanie projektów strojów adekwatnych do okazji.
Komisja konkursowa w składzie Ewelina Tołopiło, Edyta Borowiecka, Monika Kopcik, Gabriela Wrońska, Joanna Szymańska i ja zadecyduje, kto znajdzie się w finale konkursu, do którego może zaklasyfikować się 10 uczestników. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 marca 2017r.

Dziękuję wszystkim ww. osobom za pomoc w organizacji rejonowego etapu konkursu. Dodatkowo Pani Ewie Kamińskiej dziękuję za ugoszczenie opiekunek, a Klaudii Rabendzie (4tb) i Klaudii Żarczyńskiej (4tb) za asystowanie.

Urszula Majdańska-Wachowicz